1 / 5
Reflektor Nov so 1000Wati halogena svetilka
2.200 МКД
22.01.2022 16:51

Штип / Штип

Reflektor so halogenska svetilka od 1000 wati nova ,,,slikite se od nego 2200 denari komplet ................podetalno na tel 070 739 114

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Халогенски светилки

Се продава од:

Stole
Потврден огласувач
070739114
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам