1 / 2
Прицврстувач за кошула
400 МКД
Цената е фиксна
26.02.2022 08:36

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Прицврстувач е едноставно, комотно и ефикасно решение со кое вашата кошула во текот на целиот ден ќе биде уредно наместена и цврсто припиена до вашето тело, како за мажи така и за жени.

Можност за дотава низ цела Македонија преку брза пошта на ваш трошок. Плаќање при подигање на пратката.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

Оглас
Потврден огласувач
078441841
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам