1 / 9
Prodavam Sony Blu-ray ekstra sostojba
По Договор
06.03.2022 10:16

Кисела Вода / Скопје

Blu-ray Home Cinema System with Bluetooth

BDV-N9200W / N9200WL

 (6)

High-Resolution Audio compatible5.1ch, 1200W total power outputTall-boy speakers with magnetic fluid

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Blu-ray Disc плеери

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
071216765
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам