1 / 2
PRODAVAM DIGITALNA FULL HD KAMERA SONY NX5
1.990 €
Цената е фиксна
27.06.2022 18:57

Аеродром / Скопје

Продавам многу сочувана дигитална фул ХД камера SONY NX 5.
Прв сопственик, очувана е како нова и се си функционира како треба!
Ја продавам заедно со оригиналниот додатен стерео микрофон!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Се продава од:

Стево
Митре Влаот 23б, Скопје
Потврден огласувач
070328028
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам