1 / 9
Prodavam krevet masazer CERAGEM
2.000 €
02.06.2022 06:51

Карпош / Скопје

Prodavam avtomatski termalen krevet masazer CERAGEM.
Ovoj krevet e seratonik (dava toplina i energija).

- 40% zad
- 40% glina
- 20% prirodni materijali

Tezina: 26 kilogrami

Dimezii:
Otvoren 2080mm x 600mm x 120mm
Zarvoren 1170mm x 600mm x 175mmKrevetot e mnogu malku koristen ima 12 programi za koristenje i navistina polezen za luge koi imaat problemi so rbetniot stolb, reuma, kolena, ishias i cirkulacija.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Благосостојба и Wellness

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
070360349
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам