1 / 4
Poluprikolka kiper
По Договор
07.11.2022 15:35

Тетово / Тетово

Se prodava zelezna poluprikolka kiper vo odlicna sostojba. Tezina 7t. Moze i zamena za polesna prikolka

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава / Можна е замена од:

Mitko
Потврден огласувач
070698514
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам