1 / 6
Se prodavaat cizmi Dr. Martens
2.500 МКД
17.01.2023 18:43

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

<40

Боја:

Бордо црвена

Se prodavaat cizmi Dr. Martens, bordo, broj 39.
Cizmite se Made in England, so 10 dupki
Telefon za kontakt: 078/387-133 Damjan

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

blagoja
Потврден огласувач
075454196
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам