1 / 2
Masa so 4 stolici
8.500 МКД
20.05.2023 17:19

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Trepezariska so 4 stolici nekoristena
Specijalno vodootporno drvo (bez staklo)
Dimenzii na masa 170x85

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Skopje
Потврден огласувач
078317528
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам