1 / 6
Aluminiumski bandazi za MERCEDES ML 18 ki
300 €
Цената е фиксна
28.03.2023 13:14

Штип / Штип

Bandazite se vo odlicna sostojba so gumi skoro novi vozeni edna sezona
235/65/18

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Pavle
Потврден огласувач
076430146
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам