1 / 1
Luster - Nov
111.111.111 МКД
11.06.2022 17:36

Битола / Битола

Se prodava Nov luster i istiot ne e koristen po YUS standard so odlicen kvalitet. Modelot e prikazan na slikata.
Telefon za kontakt: 076 250 646

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
076 250 646
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам