1 / 11
Lesno prenosliv Inverter Generator
1 €
08.02.2023 21:32

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Agrotehnika istok stip 071 367 690
Вршиме продажба на генератори за производство на струја од најновата технологија на инвертер генератори кој се лесни за транспорт и немат голема гласност, се делат на повеќе киловати 1,2,3 кв
Јачина на мотор 80 цц работи на чист бензин
Капацитет на масло во мотор 350м
Капацитет на резервоар за бензин 4 литри за 6 часа работа 450 мл на час.
Јачина на звук 57 децибели тивок
Излез на струја 12в и 220в, усб излез
Тежина 15кг.
за повеќе информации на телефон 071 367 690

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

AGROTEHNIKA - ISTOK
Потврден огласувач
071367690 077823092
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам