1 / 2
Maticna ploca Samsung J3; J5; A3; A5; S5; S8; Note 3
1 €
02.02.2023 10:39

Гази Баба / Скопје

Maticna ploca Samsung: J3; J5; A3; S5; Note 3
Moze i so moja montaza
Samsung: A40
Huawei: P20 lite
Samsung: J3 2016
Samsung: J3 2017
Samsung: J5 2015
Samsung: J5 2016
Samsung: A3 2015
Samsung: S6
Samsung: S6 edge
Samsung: S5 Neo
Samsung: Note 3

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Матични плочи

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
075-302-111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам