1 / 6
Рамки за слика | Рамка за слики | Ramka | Ramki | Украсни
По Договор
29.09.2022 14:09

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Број за контакт
078405695

Се продаваат нови рамки, во различни димензии.
10x15 - 13x18 -15x21 -20x30 (a4) - 30x40 (a3)
со можност за принт на ваша фотографија
сите видови на рамки се приложени на следниот линк.

www.facebook.com/vrami.mk

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Рамки и слики

Се продава од:

...
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам