1 / 4
Gaming Stolici Scorpio - Red - Novi
7.900 МКД
Со вклучен ДДВ
7.990 МКД
Денес 15:50

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Голем и удобен гејмерски стол со модерен и иновативен дизајн, изработен од цврсти и квалитетни материјали
Цврста композитна пластична подвижна основа тонирана со црвени детали
Tркалца со силиконска облога идеални за употреба на паркет / ламинат
Квалитетна еко-кожа облога на седиште и наслон
Анатомски подвижен наслон за грб со опција за регулирање на отпорот на потпирање
Независно подвижен наслон за грб со фиксирање на аголот на наслонување
Наслони за раце со можност за независно висинско подесување
Повеќе позиции за фиксирање на положба на наслонот
Пневматски амортизер за висинско подесување на висината на седиштето
Регулирање на силата на наслонот и вграден релакс механизам
Лумбално перниче за грб со можност за висинско подесување и лесно остранување
Перниче за глава со можност за лесно отстранување
Препорачана дозволена носивост до 120кг

Moznost za on-line plakanje i isporaka po brza posta.

Poveke informacii na:

www.premium.com.mk
Tel. 02/ 32 32 488

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од: Претпријатие

Premium Computers
ul. Kosta Novakovik br.17 Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
02/ 32 32 488
Испрати Е-маил до огласувачот

RGB LED Light Controller Symphony HUB DC Fan & Strip Remote

600 МКД

Kompjutersko biro, Rabotna masa - Novo

2990 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам