1 / 3
Викенд куќа - Конопница
1 МКД
22.01.2022 16:16

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

64 m²

Број на соби:

4

Греење:

Друго

Наместена:

Делумно

Се продава викенд куќа во с. Конопница со квадратура од 64м2 со дворно место од 3100м2.
Куќата е легализирана, поврзана на градски водовод и одвод и се наога на новиот асфалтиран пат.

Марио
070885048

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
070885048
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам