1 / 4
Odys Germany Portable DVD Player
2.990 МКД
15.07.2022 08:37

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
НОВО... НОВО... НОВО
Odys Tara Portable DVD Player
Odys Seal 7+ Portable DVD Player
Единствено кај нас...
Германски бренд ODYS...
Најпопуларниот преносен ДВД плејер кој може да го монтирате и во вашиот автомобил...
Одличен подарок за секое дете...
17.8cm 16:9 TFT LDC екран...
Вграден ДВД плејер.. .
Вградена ЛИ-ЈОН батерија...
УСБ порта...
Стерео звучници...
Побрзајте количините се ограничени...
Акциска цена...
Само 2.990ден...
Испорака по карго...
Инфо во инбокс или на 071222455
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
071222455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам