1 / 2
TASNA ZA RAMO
1.300 МКД
17.06.2022 09:27

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Novi moderni tasni za nosenje preku ramo ceni 1300 i 1400 den

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Машки / Чанти и Раници

Се продава од:

And
Потврден огласувач
070 246 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам