1 / 4
DIGITALEN APARAT ZA MERENJE KEVEN PRITISOK
1.200 МКД
17.06.2022 09:28

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nov precizen digitalen aparat za merenje keven pritisok, raboti so baterii i so adapter
TEL 070 246 650

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Апарат за мерење притисок

Се продава од:

And
Потврден огласувач
070 246 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам