1 / 7
PROTOCNA CESMA 3KW
1.200 МКД
17.06.2022 09:26

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nova kvalitetna protocna cesma so jacina 3Kw
Tel. 070 246 650

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Чешми

Се продава од:

And
Потврден огласувач
070 246 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам