1 / 12
Masina za proizvodstvo na Wafel napolitanki
40 €
13.05.2022 19:30

Чаир / Скопје

Masineria za proizvodstvo na napolitanki
moze i zamena
za po vise info na tel

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава / Можна е замена од:

Tasim
Потврден огласувач
071915881
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам