1 / 6
Vizir i Protektori za Kawasaki Z800 i Yamaha MT-07
3.000 МКД
03.07.2022 03:54

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Protektori za YAMAHA MT-07 - 3000den

Protektori za KAWASAKI Z800 - 2500den
- ili zamena za drugi (ne-zlatni) protektori za Z800
Vizir za KAWASAKI Z800 - 3500den
(ili dvete zaedno za 5000den)

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Стајлинг и Спортска опрема

Се продава од: Претпријатие

C F
Потврден огласувач
078343734
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам