1 / 1
Dizni i elektrodi za hypertherm cnc plazma plasma плазма
1 €
03.01.2022 11:57

Ѓорче Петров / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Prodavame potrosni dodatoci za Hypertherm plazmi: dizni, elektrodi, cauri, difuzeri i drugi delovi.

We offer Hypertherm plasma consumables: nozzle, electrode, shield, swirl ring and ect.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Goran Anastasovski
Потврден огласувач
075332637
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам