1 / 12
moleraj moler krecenjne abri gips Renoviranje na vasiot dom
1 €
Цената не е фиксна
Денес 09:32

Кисела Вода / Скопје

Izrabotka na molerajski uslugi DEKORATIVNI TEHNIKI
Lepal mreza, abrib, krecenje, gletuvanje, opsivki, spusteni plafoni, dekoraci od gips, TV komodi od gips , pregradni dzidovi, rabotime cisto brzo i efikasno ,vase e da se javite da go renovirame vasite zamisli u realnost
NASATA FB STRANA
https://www.facebook.com/Modern-Art-1470160923074521/

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
078242993
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам