1 / 4
Поправка и инсталација на сите видови десктопи и лаптопи
500 МКД
14.09.2021 11:09

Аеродром / Скопје

Поправка на сите видови десктоп и лаптоп компјутери.
- инсталација на windows, чистење од вируси, малвери, чистење на тастатури, кулери, менување на термичка маст и тн.
- враќање на податоци од хард диск.
- продажба и инсталирање на камери за видео надзор.
- Техничка поддршка на постоечката опрема
- Професионално изработување на веб страни
Одржување на постоечки веб
- Продажба и сервис на компјутерски делови и системи
- Надградба, сервисирање на компјутери, лаптопи
- Сервисирање на компјутерски делови
- Инсталација на лиценцирани оперативни системи и апликативен софтвер
- Склопување, монтажа на компјутерски системи
- Сервис на ИТ опрема (принтери, скенери, монитори

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Aleksandar
Февруарски Поход бр.20
Потврден огласувач
075668037
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам