Magacinski prostor od 90m2 vo Kisela Voda
1 €
03.09.2021 10:19

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

90 m²

Prodavam magacinski prostor od 90m2 vo naselba kisela voda.Mob za kontakt 072 277 664

Категорија: Недвижности / Магацини

Се продава / Можна е замена од:

Borce
Потврден огласувач
072277664
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам