1 / 7
Farma Vikendica
1 €
27.06.2022 08:51

Штип / Штип

Se prodava farma (stala) vo s.Sudik
-Farma 200m2
-Plemja 200m2
-Kocina 30m2
-Argac 300m2
-Boks za gubre 10x7
-Jama za tecno gubre 7m x 7m visina 10m
-Boks za silaza 10x5
-Kukicka 25 m2
-Dvor e 1900m2
Фарма Штала

Категорија: Недвижности / Останато

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
078329262
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам