1 / 1
Ракија
200 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.05.2022 12:58

Скопје Центар / Скопје

Домашна ракија од 2020 година

Категорија: Храна и готвење / Пиво, Алкохолни пијалаци

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
078231093
Испрати Е-маил до огласувачот

Вино црвено од сорта Вранец и бело од сорта Смедеревка

100 МКД

Prevod bugarski jazik / превод бугарски јазик

300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам