1 / 1
Сервис за персонални компјутери и лаптопи
1 €
01.06.2023 13:47

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔷Ви се расипа лаптопот?
🔷Не се вклучува Вашиот компјутер?
🔷Не можете да ја гледате Вашата омилена серија затоа што Вашиот лаптоп е бавен?
🔷Или, можеби Ви се скрши екранот?
🔷Без грижи, затоа постоиме НИЕ
🔴Arena Computers сервис за персонални компјутери и лаптопи.
______________________________
🔷Ju është prishur llaptopi?
🔷Kompjuteri juaj nuk ndizet?
🔷Nuk mundeni ta shifni serialin tuaj të preferuar sepse llaptopi juaj është i ngadaltë?
🔷Apo, ndoshta ju është thyer ekrani?
🔷Pa shqetësime, prandaj ne ekzistojmë.
🔴Arena Computers servis për kompjuter personal dhe llaptop.

____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

MINING RIG RX570 4GB 180MHS

1900 €

RIG

1900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам