1 / 9
Se prodavaat masi i stolici
1.500 МКД
17.11.2022 16:33

Карпош / Скопје

se prodavaat polovnii stolici so moznost za pretapaciranje i osvezuvanje ima i fotelji koj moze da se pretapaciraat so materijal po izbor moze i za na golemo togash cenata e po dogovor !

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

ice
Потврден огласувач
070386160
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам