1 / 6
Изработка на работни и деловни униформи
1 МКД
Цената не е фиксна
02.05.2022 14:07

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Професионална изработка на деловни модели за вашиот ланец на услуги, со избор на боја, модел и материјал по желба на клиентите.
Овозможете му на Вашиот тим на вработени, професионален и модерен изглед во Papillon униформите, изработени и скрoени за секој од нив индивидуално.
Повеќе од 25 години традиција.

www.papillon.mk

Побарајте не на 070 220 744

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Работна облека / Останато

Се продава од: Претпријатие

zoran
Потврден огласувач
070220744
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам