1 / 6
LEVIS 505 farmerki za 10-12 god.
600 МКД
06.03.2022 19:15

Бутел / Скопје

Тип на облека:

Пантолони

Големина:

146

Боја:

Светло сина

Novi/nenoseni Levis 505 farmerki, regular fit od USA. Dimenzii: struk 34 cm, dolzina na nogavica od strana 88cm, dolzina na nogavica od vnatresna strana 66 cm, shirina na nogavica najdole 18 cm.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Облека за момчиња

Се продава од:

Мирко
Потврден огласувач
00491639241788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам