1 / 3
Mini Wifi IR Wireless Universal Remote - dalinski
1.300 МКД
29.10.2022 17:26

Кичево

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Prodavam novi univerzalni dalinski so kontrola od mobilen. Raboti na site uredi . TV , klima, dvd,,,,,, Pusti go klima uredot od dalecina bilo kade si preku internet.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Далинси

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам