1 / 6
Digitalna vaga za gramofonska igla
25 €
Цената е фиксна
07.05.2022 15:22

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Digital Turntable Stylus Force Scale 5 gram
Od 0.00 - 5.00 grama
Vidi sliki

Gramofon
Turntable
Stylus
Vinil
Ploci
Headshell

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
070367995
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам