1 / 3
ЧЕВЛАРСКА МАШИНА
650 €
Цената е фиксна
17.12.2021 14:20

Куманово / Куманово

Продавам чевларска машина за шиенје на ѓонови или меѓу-ѓонови (BLAKE SISTEM)
Машината е потполно исправна и е многу малку користена, со монофазен мотор.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078201105
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам