1 / 8
DAC Lindemann Musicbook 15 DSD
2.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.05.2022 17:59

Кисела Вода / Скопје

Prodavam DAC Lindemann Musicbook 15 DSD so CD transport Teac, odličen analogen preamp i headamp. Kupen direktno od Lindemann Audio , Germanija vo 2018 god. Jas sum prv sopstvenik, ja poseduvam celosnata ambalaža i dokumentacija. Uredot e vo perfektna i bezprekorna tehnička i vizuelna sostojba.
Za se što vo interesira, slobodno javete se.
Cena po dogovor.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Љупчо
Потврден огласувач
071305526
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам