1 / 1
Bubi Bis vrabotuva Avto spremaci i farbari
1 €
28.01.2022 10:21

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Занаетчиска дејност

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Поради проширување на своите сервисни капацитети, нашата компанија има потреба од фарбари и спремачи во лакирница. Доколку имате соодветно работно искуство и желба да бидете дел од нашиот тим кој нуди врвен квалитет, не двоумете се да не контактирате. Нудиме одлични услови за работа и редовни месечни примања.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Bubi Bis
Потврден огласувач
076317417
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам