1 / 4
Masi i stolici
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.12.2022 02:36

Битола / Битола

Se prodavaat
-65 stolici
-4 golemi masi (164x90)
-7 Mali masi(120x80)
-4 separinja
-3 kruzni masi (dijametar=100cm)
Vo odlicna sostojba
Cena po dogovor

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
077517017
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам