1 / 1
Инсталирање Windows оперативен систем
600 МКД
07.06.2022 14:21

Аеродром / Скопје

Инсталирање на Windows 10, 8, 7, XP и Office
Инсталирање и на друг софтвер по договор.

Категорија: Компјутери / Софтвери / Microsoft

Се продава од: Претпријатие

TMtech
Потврден огласувач
076427821
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам