1 / 2
FONTANI ZA UKRASUVANJE VO DVOR
8.000 МКД
11.06.2022 08:58

Куманово / Куманово

FONTANITE SE OD UVOZ. IMAME DVE NIJANSI SIVO I BEZ BOJA.

Категорија: Дом и Градина / Градина / Бетонска галантерија

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078535488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам