1 / 1
Windows Server 2012 R2
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.06.2022 22:59

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava neotvoren Windows Server 2012 R2.

Категорија: Компјутери / Софтвери / Microsoft

Се продава од:

Anonymous
Потврден огласувач
075572221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам