1 / 4
Organski Magnezium
759 МКД
Цената е фиксна
18.01.2022 09:13

Струмица / Струмица

Состојба на предмет
Нов

🤦Природна антистресна формула: органски магнезиум во форма на цитрат,
помага во регулирање на крвниот притисок,🩸
делува смирувачки и го подобрува квалитетот на спиењето во текот на ноќта.
Во комбинација со валеријана и биофлавоноиди,🌸
ја усогласува емоционалната состојба и ја намалува зголемената вознемиреност.💆‍♀️
🔽Нарачај веднаш🔽
https://prirodnozdravje.com/wp/product/magnesium-with-siberian-herbs/

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Благосостојба и Wellness

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
079353153
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам