1 / 4
Elektricna Pumpa za izvlekuvanje
799 МКД
28.05.2022 12:19

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Електрична Пумпа за извлекување на гориво, масло и различни други течности.

☑ Максималната брзина на проток до 12L / мин, висока ефикасност.
☑ Материјал: Не'рѓосувачки челик.
☑ Најголема струја на пумпата: 12V.
☑ Безбеден начин за пренесување гориво, масло и други течности.
☑ Исто така, за вода и други инертни течности.
⚠️ Не користете ја пумпата повеќе од 20 минути континуирано.

🚛 Достава низ цела Македонија
📰 Facebook Page: 🔴 Addico Online Store 🔴

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Addico Store
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

30L/min - Elektricna Pumpa za izvlekuvanje

999 МКД

Elektricna Pumpa za izvlekuvanje

799 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам