1 / 2
Sushara, sushari!
300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.07.2022 19:24

Прилеп / Прилеп

Prodavam i industriski sushari vo odlicna sostojba. Imam nekolku parcinja. Pomalite cena 300 evra, pogolemite cena 500 evra. Cenite se fiksni.
Poveke info na brojot

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
070353800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам