1 / 2
Фенери, лустер и плафоњерка
500 МКД
21.04.2023 17:54

Кисела Вода / Скопје

Се продаваат два идентични пластични фенери, една плафоњерка.
Фенерите по 500 ден.
Плафоњерката 300 ден.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Ѕидни лампи

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078-215-241
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам