1 / 9
Betonski saksii - zardinjeri
1 МКД
28.04.2022 23:56

Илинден / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Izrabotka na povekje vida betonski saksii - zardinjeri (razlicni oblici i boi po zelba).
Cena od 1000 do 2400 denari, vo zavisnost od izborot na zardinjera/saksija.
Kontakt telefon: 075/728-182
Kontakt lice: Nenad

Категорија: Дом и Градина / Градина / Бетонска галантерија

Се продава од:

Ненад
Потврден огласувач
075728182
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам