1 / 1
Лаптоп ТАСТАТУРИ
1 МКД
22.11.2022 17:05

Чаир / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

💻⌨️ Лаптоп ТАСТАТУРИ ⌨️💻

✅Голем избор на лаптоп тастатури.
✅Продажба на големо и мало.

🟥Брза, квалитетна и евтина монтажа.
____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Тастатури

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

SHARKOON RGB LIT 200

30500 МКД

DEEP COOL XFAN 80 - CASE FAN

150 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам