1 / 4
Prodavam detska kolicka ciko chiko детска количка чико
3.500 МКД
17.06.2022 01:31

Аеродром / Скопје

Продавам детска количка ЧИКО, малку користена, многу лесна, расклоплива, со големи тркала, со сите додатоци, како нова!

Тел. 070 266 510

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Разно

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
070245451
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам