1 / 3
NIKE tiempo za fudbal br 36
2.000 МКД
29.06.2022 11:51

Петровец / Скопје

Tип на обувки:

Спортски чевли

Големина:

36

Боја:

Црна

Prodavam novi patiki
075 651 668

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
075000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам