1 / 6
CIMAR-GUITAR-ГИТАРА
220 €
06.08.2022 10:43

Струмица / Струмица

Stanuva zbor za japonski brand-CIMAR! Gitarata e proizvedena vo Korea. Koj razbira od gitari,znae za kakva gitara stanuva zbor. Site delovi,magneti se originalni!

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

Denis
Потврден огласувач
070811677
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам