1 / 6
Diamond selector
5.000 МКД
Со вклучен ДДВ
08.05.2021 08:40

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

Prodajem uredjaj za testiranje dragog kamenja. Novo.
Dolazi sa futrolom, i uputstvom.

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Технологија и опрема

Се продава од:

Jovan 20
Потврден огласувач
077442441
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам